Gravity

Udogodnienia

Wifi Drukarka / skaner Recepcja Budki telefoniczne Klimatyzacja Kuchnia Kawa i herbata Parking

Sala biznesowa

GRAVITY

Mała sala konferencyjna GRAVITY o powierzchni 10 m kw. to komfortowe i funkcjonalne pomieszczenie, stanowiące idealną przestrzeń dla różnego typu spotkań w kilkuosobowym gronie. Potrzebujesz miejsca na przeprowadzenie rozmowy rekrutacyjnej lub konsultacji ze współpracownikiem? Prowadzisz indywidualne szkolenia i szukasz komfortowych warunków? Twoje spotkanie wymaga prywatności, jaką daje salka konferencyjna? A może po prostu biurko w obrębie przestrzeni coworkingowej to za mało?

Sale biznesowe, takie jak GRAVITY, sprawdzają się w każdej z tych ról, zapewniając doskonałe warunki do działania dla maksymalnie czteroosobowej grupy. Stanowią dobry wybór w sytuacjach, gdy kompaktowe rozmiary i kameralna atmosfera stają się podstawą skutecznej wymiany wiedzy i opinii lub gdy w indywidualnej pracy szukasz większej przestrzeni i prywatności. Zyskaj dobre warunki do działania i wejdź na wyższy poziom profesjonalizmu!

Nasza salka konferencyjna to wygoda, nowoczesność i atrakcyjne położenie w bliskim sąsiedztwie ścisłego centrum Bydgoszczy.

Sala biznesowa

GRAVITY

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Rezerwuj