Coworking

Godzina
10 zł netto
od 8:00 do 20:00

Cały dzień
60 zł netto
od 8:00 do 20:00

Tydzień
130 zł netto
od 8:00 do 20:00

Miesiąc
300 zł netto
od 8:00 do 20:00

#WorkTogether to komfortowy coworking w Bydgoszczy zaprojektowany z myślą o freelancerach, osobach pracujących zdalnie i specjalistach, którzy nie potrzebują do prowadzenia działalności całego biura na wyłączność. Biurko do wynajęcia w inspirującym otoczeniu to dobry wybór dla poszukujących kreatywności oraz kooperacji z przedstawicielami innych branż. To także dobra opcja dla osób, którym zależy na oszczędnościach i redukcji kosztów na starcie.

Nasz coworking w Bydgoszczy wyróżnia się nowoczesnym wyposażeniem. Biurka z elektrycznie regulowaną wysokością blatu zapewniają maksymalny komfort dostosowany do indywidualnych wymagań. Przestrzeń chillout sprzyja wymianie myśli i doświadczeń. Atrakcyjne położenie w pobliżu ścisłego centrum miasta i w sąsiedztwie terenów zielonych oraz dobre skomunikowanie podnoszą atrakcyjność.

Biurko na godziny czy na dłużej? Nasza oferta pod tym względem jest elastyczna. Zapewniamy także dobrą kawę, pełną infrastrukturę biurową oraz sympatycznych współtowarzyszy.